جهان تجارت

کش لس اندرویدی i9100بانک سینا

پایانه‌فروش اندرویدی کسب‌وکار دستگاهی جدید است که می‌تواند کسب‌وکار شما را مدیریت کند. شما با داشتن این دستگاه کوچک دنیایی از امکانات مورد نیاز برای اداره، بهبود و توسعه کسب‌وکارتان را دارید. پایانه‌فروش اندرویدی یوروو به شما کمک می‌کند تا آسان‌تر از همیشه بخرید و بفروشید و وجه کالا یا خدمتتان را دریافت کنید. در همین لحظه نرم افزارهای انبار داری و حسابداری‌تان هم به‌روز شده‌است.

این دستگاه با توجه به ابعاد مناسب و کارکردهای متنوع آن می‌­تواند برای بسیاری از برنامه‌های تجاری مورد استفاده قرار گیرد و انتظارات بیشتر پذیرندگان و کاربران، از خرده‌فروشان بزرگ و متوسط گرفته تا کسب‌وکارهای کوچک و نیازمندی­‌های پرداخت و تجارت‌الکترونیکی را برآورده کند. با این دستگاه یک دستگاه تلفن همراه و یک دستگاه پایانه‌فروش در ابعاد جیبی در اختیار شماست.

پایانه‌فروش اندرویدی، دستگاهی فراتر از یک عملیات ساده پرداخت است و سخت‌افزارهای مبتنی بر سیستم عامل اندروید، قابلیت نصب نرم افزار حسابداری، بارکدخوان، قابلیت مکالمه به عنوان تلفن همراه، پرینتر، امکان مکان‌یابی و امکانات مکمل را در دسترس شما قرار می‌دهد. نرم‌افزارهای مجموعه ما در قالب اپلیکیشن قابلیت نصب روی تلفن‌های هوشمند رادارند، به‌این‌ترتیب تمام فرایندهای مالی یک مجموعه اعم از پرداخت، رزرو و ثبت سفارش به‌صورت اختصاصی برای هر کسب‌وکار تعریف‌شده و تنها به کمک خدمات پایانه‌فروش اندرویدی مدیریت می‌شوند.

شما به کمک این سخت‌افزار و نرم‌افزارهای اختصاصی تعریف‌شده برای کسب‌وکار خودتان به‌راحتی می‌توانید فرایندهای مالی مثل صدور فاکتور و پرداخت کسب‌وکار خود را مدیریت کنید.

روش‌های متنوع پرداخت الکترونیکی

با این دستگاه تمام روش‌های پرداخت با کارت‌های بانکی پشتیبانی می‌شود، امکان خواندن کارت‌های مغناطیسی و هوشمند و NFC فراهم است وهمچنین امکان پشتیبانی از Apple Pay, Samsung Pay, Wechat Pay, Ali Pay و .. وجود دارد.

باتری ۳.۷ ولت، ۵۶۰۰mAh کارکرد طولانی باتری را تضمین کرده و امکان کار تا بیش از ۸ ساعت با شدت بالا را بدون نیاز به شارژ مجدد فراهم می­‌کند.

برای سفارش خرید لطفا با شماره همراه 09351461380 تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید

کش لس اندرویدی i9100بانک سینا

پایانه‌فروش اندرویدی کسب‌وکار دستگاهی جدید است که می‌تواند کسب‌وکار شما را مدیریت کند. شما با داشتن این دستگاه کوچک دنیایی از امکانات مورد نیاز برای

دستگاه کش لس(Cashless ATM) که آن را با نام کیوسک بانکی غیر نقدی نیز می‌شناسند، در واقع نوعی دستگاه atm می باشد که تمامی تراکنش