جهان تجارت

الزامات فنی و تجهیزات ضروری جهت راه اندازی دستگاه خودپرداز

برای نصب و راه اندازی دستگاه خودپرداز به چه لوازمی نیاز داریم؟

همانطور که می دانید دستگاه های خودپرداز، صرف نظر از اینکه در بانک نصب می شوند یا مکانی دیگر، نوعی دستگاه سنگین بانکداری محسوب می شوند؛ بنابراین برای نصب این مدل دستگاه ها به لوازم مخصوصی نیاز است که باید قبل از آغاز به نصب، آن ها را تهیه کرد. راه اندازی دستگاه خودپرداز حتماً باید توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه اجرا گردد. برای آشنایی با لوازم مورد نیاز برای نصب خودپرداز با ما همراه باشید.

برای راه اندازی دستگاه خودپرداز تجهیزاتی نیاز است که بدون آنها استفاده از دستگاه عملا غیرممکن است و عمر ATM را کاهش میدهد.

این الزمات شامل موارد زیر است:

ارت الکترونیکی: ارت الکترونیکی وسیله ای است که با اتصال به زمین برای جلوگیری از افزایش الکتریسیته ساکن و تامین امنیت افراد و قطعات ATM ایجاد می شود.
یو پی اس: UPS دستگاه است که برای تغذیه تجهیزات در صورت قطع برق، محافظت از تجهیزات در مقابل افزایش یا کاهش های ناگهانی ولتاژ، محافظت در مقابل نویز، محافظت در مقابل بی ثباتی در فرکانس برق شهر استفاده می شود.
دوربین مداربسته: از الزامات و قوانین اخذ سوییچ های بانکی نصب دورربین مداربسته در اطراف دستگاه جهت تامین امنیت و پیگیری های لازم است.
اینترنت: جهت اتصال ATM به شبکه بانکی داشتن مودم ضروری است.
روتر یا توکن : سخت‌افزاری کوچک است که برای ورود کاربر یک سرویس رایانه‌ای به سامانه به‌کار می‌رود. توکن امنیتی برای اثبات هویت فرد برای دسترسی به حساب بانکی به صورت الکترونیکی استفاده می‌شود.
سطل و سایبان: از الزامات تعیین شده توسط بانک جهت شناسایی و معرفی سوییچ نصبی بر رو دستگاه و جذب افراد و همچنین محافظت از محیط زیست میباشد. البته برای محافظت از عابربانک در مقابل عوامل محیطی ضروری است.
پیشنهاد ما به شما گارانتی دستگاه عابربانک است.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید

مینی خودپرداز بانکی Mini ATM

راحتی و سرعت در تراکنش های بانکی حق شماست! مینی خودپرداز، دستیار وچکی که زندگیتان را تغییر می دهد. با یک دکمه،پولتان را بگیرید یا